Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 4 w Łęcznej ogłasza nabór dzieci
w wieku 2,5 - 5 lat na rok szkolny 2019/2020

w terminie: od 1 marca do 29 marca 2019 r.

Szanowni Państwo!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2019/2020
- dzieci zapisane aktualnie do przedszkola nie przystępują do niej
i mają zapewnione miejsce w przedszkolu
od 01.09.2019r. jeżeli rodzice złożą niniejszą deklarację.

Uprzejmie proszę o pobranie za potwierdzeniem u wychowawców lub ze strony internetowej przedszkola
w/w deklaracji korzystania z naszego przedszkola i złożenie jej w gabinecie dyrektora przedszkola

do 21.02.2019r. (czwartek). Brak deklaracji we wskazanym ustawowo terminie spowoduje,
że będą Państwo podlegali rekrutacji na zasadach ustawowych.

Deklaracja do pobrania

Przedszkole czynne jest w godzinach 6.00-17.00 w dni robocze od poniedziałku do piątku.

W przedszkolu funkcjonuje 10 oddziałów przedszkolnych dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Placówka mieści się w wolnostojącym, piętrowym budynku otoczonym rozległym ogrodem z placem zabaw wyposażonym w sprzęt sportowo-rekreacyjny, który zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci oraz zapewnia doskonałe warunki do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Przedszkole posiada salę do zajęć indywidualnych oraz ogród sensoryczny, w którym dzieci poznają świat wielozmysłowo.

Organem prowadzącym jest Gmina Łęczna. Nadzór pedagogiczny sprawuje Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Jasne, kolorowe, przestrzenne, estetycznie i funkcjonalnie wyposażone sale dają dzieciom poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Zgromadzone w salach kąciki zainteresowań, zabawki i pomoce dydaktyczne stwarzają szansę podejmowania przez dzieci różnorodnych aktywności.

Zapraszamy do naszego Przedszkola!