Archiwum 2013/2014

Dzień  Babci i Dziadka u Słoneczek

Dzień Babci i Dziadka u Słoneczek

Słoneczka z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowały specjalny program złożony z wierszy, piosenek oraz tańców.

Święto Rodziny 2014

29 V obchodziliśmy "Święto Rodziny".

Motylki na Farmie Iluzji

Ale to była przygoda!!! Motylki i Jeżyki wraz ze swoimi rodzicami przenieśli się na chwilę do krainy czarów i magii. Co ich tam spotkało...?

Wsi spokojna, wsi wesoła

W ramach pogłębiania wiedzy o naszym regionie oraz dawnych zwyczajach i obyczajach, wychowawczynie grupy „Wiewiórek” oraz „Mądrych Sów” zorganizowały dla swoich podopiecznych wycieczkę do  Muzeum Wsi Lubelskiej.

Tygryski w Farmie Iluzji

Wycieczka na Ranczo

26 maja 2014 roku był dla „Kotków” dniem niezwykłym. Dzieci po raz pierwszy wraz ze swoimi rodzicami uczestniczyły w przedszkolnej wycieczce na Ranczo Arka w Sernikach.

Café wspomnienie

25 czerwca nasze najstarsze przedszkolaki uroczyście pożegnały przedszkole pod hasłem „Café wspomnienie”, które zakończyły tym samym pierwszy etap swojej edukacji.

Zakończenie roku w Jeżykach

Wycieczka do FUN ZONE

Wystawa i zabawa

Galeria Tygrysków 2013

Witamy Was! To my - Tygryski!

Kotki powitały wiosnę

Motylki na łące

Krasnoludki w bibliotece

Jeżyki na Farmie Iluzji

Święto Rodziny u Mądrych Sów

Wiewiórki w skansenie

Święto Rodziny u Biedronek

Wierszyków się pięknie nauczyliśmy, tańce z Panią Renatką poćwiczyliśmy, własnoręczne laurki zrobiliśmy to nadszedł czas aby zrobić Święto Rodziny.

Spotkanie z florystką

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

W naszej grupie zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością czekały na zaproszonych gości.

Jeżykowe ciasto brzoskwiniowe

"Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść" - w naszym przypadku to powiedzenie sie nie sprawdziło.

Biedronki wypoczywają na łące

Udało nam się znaleźć biedronkę, pszczołę i motyle.

Kotki na scenie szukały wiosny

Poznajemy sporty ekstremalne

Pan Grzegorz od 11 lat lata na paralotni, wywołał wielkie zainteresowanie przyniesionymi przez siebie sprzętami.

Dzień Rodziny w Pszczółkach

Galeria Krasnoludków 2013

Dzień Babci i Dziadka 2014 u Biedronek

Ruch to zdrowie

Wiosna w Jeżykach

Za oknem coraz cieplej i bardziej zielono, wieć postanowiliśmy, że i w naszej sali zrobi się przyjemniej.

Kotki w ogrodzie

Aby nasze przedszkole wyglądało pięknie nie tylko w środku, ale także przed budynkiem, o to postarały się dzieci z grupy "Kotków".