Dzień Mamy i Taty w grupie 'Żabki'

We czwartek, 13 czerwca w grupie "Żabki" świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki przygotowały dla swoich rodziców program artystyczny. Wyrecytowały wierszyki, zaśpiewały razem piosenki: "Moja wesoła rodzina" oraz "Bo to jest rodzina". Wykonały układ taneczny ze śpiewem "Dziękuję Mamo, Dziękuję Tato". Było miejsce, również na indywidualne występy naszych uzdolnionych dziewczynek. Klaudia Mika wykonała utwór "Daj mi rękę, tato", natomiast Luiza Kijak - "Co powie, tata". Po występie, dzieci wręczyły swoim ukochanym rodzicom laurki i razem z nimi zasiadły do poczęstunku. Dziękujemy Rodzicom za współpracę przy organizacji uroczystości i raz jeszcze składamy serdeczne życzenia i podziękowania za trud włożony w wychowywanie tak wspaniałych dzieci. Dziękujemy Rodzicom: Miłosza, Adasia, Amelki, Julki, Natalki i Alana, Oliwki, Wiktorki, Luizy, Kornelki, Lilianki, Klaudii, Gabrysi, Nadii, Leona, Olka, Kubusia, Nikolki.