Grupa Biedronki

To My - Biedronki. Jest nas 24 uśmiechniętych dzieci, 12 dziewczynek i 12 chłopców. Chętnie chodzimy do naszego przedszkola, lubimy bawić się klockami, lalkami oraz samochodami. Uwielbiamy słuchać bajek czytanych przez nasze Panie oraz gości, z których dowiadujemy się ciekawych informacji. Często malujemy, rysujemy, wycinamy i kleimy zdobiąc naszymi pracami przedszkole. Ogromną radość sprawiają nam zabawy w przedszkolnym ogrodzie.

Nasze panie to Pani Bożena, Pani Magda i Pani Wiola. Jest też z nami Pani Jadzia, która podaje nam pyszne jedzenie i dba o porządek w naszej sali. Panie uczą nas także, jak się mamy bawić w grupie, być dla siebie miłym, koleżeńskim, serdecznym oraz nie wyrządzać sobie i innym krzywdy.
Jednak najważniejsze jest to, że jesteśmy bardzo szczęśliwi w naszym przedszkolu.

Konsultacje indywidualne:
mgr Bożena Brzezicka - poniedziałek, godz. 15.00-15.30
mgr Magdalena Filipowska - wtorek, godz. 16.00 - 16.30

Zajęcia dodatkowe prowadzone z całą grupą:
Język angielski - mgr Małgorzata Gajowiak - wtorek, godz. 10.15-10.35; czwartek, godz.10.45-11.05

Wydarzenia grupowe

Biedronki kiszą kapustę