Grupa Krasnoludki

wysoko podskoczę.
Klasnę sobie w ręce,
i tak się okręcę.

Witamy w grupie Krasnoludków. Jesteśmy najmłodszą wesołą gromadką w naszym przedszkolu. W grupie są 2,5 oraz 3-latki.
Będziemy wspólnie bawić się, uczyć i poznawać bardzo ciekawy świat. Poprzez zabawę będziemy odkrywać, doświadczać, działać oraz tworzyć. Pozwoli nam to wszechstronnie się rozwijać. Dużą część dnia będziemy spędzać na świeżym powietrzu, jak tylko pogoda będzie nam sprzyjać. Mamy nadzieję, że ten pierwszy wspólny rok pozwoli poznać nam się lepiej oraz będzie obfitował w niezapomniane chwile spędzone w przedszkolu.
Kochani Rodzice, Wasze dzieci dzielnie się trzymają i na kolejne ciekawe zabawy czekają.

Wydarzenia grupowe

Nasi mali strażacy
Wiosenne poszukiwania Krasnoludków
Dzień Kobiet w Krasnoludkach