Grupa Sowy

MAŁA SOWA WSZYSTKO WIE
W OCZACH JEJ ZOBACZYSZ ŚWIAT
NOCNY , PIĘKNY TAK ...."

Tak, tak to my 5-latki "Sowy." W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata.

Uczymy się też samodzielności w działaniu. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy. Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

Po ciężkiej pracy relaksujemy się i odpoczywamy słuchając czytanych książek i muzyki.

Wydarzenia grupowe

Odwiedzili nas przyszli żołnierze Wojska Polskiego
Poznajemy zawody rodziców
Dyniowe święto 5-latków