Grupa Żabki

,,Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić,
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem".
A.Camus

Jesteśmy bardzo wesołymi i pomysłowymi przedszkolakami. Lubimy wspólne zabawy w kącikach zainteresowań.
W naszej grupie uczymy się zgodnie bawić, dbać o nasze zabawki, ładnie zjadać posiłki, dbać o czystość i porządek. Chętnie wykonujemy różnego rodzaju prace plastyczne, śpiewamy, tańczymy i recytujemy wierszyki.
W trakcie spacerów poznajemy otaczający nas świat.
Wspólne chwile spędzamy z naszymi paniami Panią Martą, oraz Panią Grażynką. Pani Ilonka jest nauczycielem wspomagającym, a Pani Marzenka dba o to, aby nasze brzuszki były zawsze zadowolone.

Wydarzenia grupowe

Dzień Pluszowego Misia w Żabkach
Wyjście na wystawę malarską do CK w Łęcznej
W listopadzie swoje urodziny świętował Michał