Drodzy Rodzice!

Od dnia 28.09.2020r. wprowadzamy dodatkowe obostrzenia w procedurach przyprowadzania oraz odbierania Dzieci:

• Dzieci przyprowadzane będą odbierane przy drzwiach przez pracownika przedszkola, przebierane i odprowadzane do sali;
  • Dzieci odbierane: proszę dzwonić dzwonkiem przy drzwiach i zgłosić chęć odbioru dziecka. Pracownik przyprowadzi przebrane dziecko Rodzicowi;
  • Wszelkie sprawy służbowe proszę załatwiać telefonicznie lub drogą mailową.

Obostrzenia te zostały wprowadzone w związku ze zwiększoną liczbą zachorowań w naszym regionie oraz wskazaniami Sanepidu.

Drodzy Rodzice!

Proszę o pilne zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w przedszkolu od 1 września 2020 r. Proszę o wydrukowanie WYŁĄCZNIE załącznika Nr 1 do niniejszych procedur, wypełnienie i przyniesienie do przedszkola pierwszego dnia przyjścia dziecka. Wprowadzenie tych zasad jest niezbędne do zachowania maksymalnego bezpieczeństwa w przedszkolu.

Drodzy Rodzice!

W bieżącym roku szkolnym dzieci ubezpieczamy w tym samym towarzystwie ubezpieczeniowym InterRisk. Firma ta została wybrana w drodze przetargu dla wszystkich publicznych placówek oświatowych w Łecznej. Jednakże w bieżący roku szkolnym zdecydowaliśmy, że z powodu pandemii Rodzice sami będą dokonywać ubezpieczenia po wybraniu dla siebie najkorzystniejszej propozycji.

Dorota Czapnik-Berej

Drogie Dzieci, drodzy Rodzice!

W związku z zakończeniem roku przedszkolnego, przygotowałyśmy dla Was krótki film. Zachęcamy do obejrzenia.

Szanowni Państwo!!!

Uprzejmie informujemy, że jesteśmy gotowi na przyjęcie Waszych dzieci do placówki. Pamiętajcie o zapoznaniu się z Procedurami i podpisaniu stosownych oświadczeń oraz o telefonicznym zgłoszeniu dziecka do wychowawcy lub dyrektora minimum dzień wcześniej.

Tu znajdziecie informacje na temat przygotowania placówki (od 6.20 minuty):

TVP Lublin u Nas

Tu informacje o zasadach, jakie spełnia placówka, aby zapewnić bezpieczeństwo Waszemu dziecku:

My w TVP Lublin

Dziękujemy za zdyscyplinowanie i wszelakie przejawy wsparcia z Państwa strony :)

Dorota Czapnik-Berej

O Przedszkolu...

Przedszkole czynne jest w godzinach 6.00-17.00 w dni robocze od poniedziałku do piątku.

W przedszkolu funkcjonuje 10 oddziałów przedszkolnych dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

Placówka mieści się w wolnostojącym, piętrowym budynku otoczonym rozległym ogrodem z placem zabaw wyposażonym w sprzęt sportowo-rekreacyjny, który zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci oraz zapewnia doskonałe warunki do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Przedszkole posiada salę do specjalistycznych zajęć indywidualnych oraz ogród sensoryczny, w którym dzieci poznają świat wielozmysłowo.

Jasne, kolorowe, przestrzenne, estetycznie i funkcjonalnie wyposażone sale dają dzieciom poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Zgromadzone w salach kąciki zainteresowań, zabawki i pomoce dydaktyczne stwarzają szansę podejmowania przez dzieci różnorodnych aktywności.

Organem prowadzącym jest Gmina Łęczna. Nadzór pedagogiczny sprawuje Kuratorium Oświaty w Lublinie. Dyrektorem Przedszkola jest mgr Dorota Czapnik-Berej, wicedyrektorem - mgr Małgorzata Wawryszuk.

Zapraszamy do naszego Przedszkola!

Oferta przedszkola

Podstawa programowa