Drogie Dzieci, drodzy Rodzice!

W związku z zakończeniem roku przedszkolnego, przygotowałyśmy dla Was krótki film. Zachęcamy do obejrzenia.

Drodzy Rodzice!

Przekazujemy Wam harmonogram dyżurów wakacyjnych:

• 01.07 - 17.07 - Przedszkole Publiczne Nr 1
  • 20.07 - 31.07 - Przedszkole Publiczne Nr 2
  • 03.08 - 14.08 - Przedszkole Publiczne Nr 3
  • 17.08 - 31.08 - Przedszkole Publiczne Nr 4

UWAGA! Podczas dyżuru wszystkie placówki pracują od 6:30 do 16:30.

Zapisy dzieci na dyżur do poszczególnych przedszkoli odbywają się w formie elektronicznej do 24 czerwca 2020r.

Adresy poczty elektronicznej:

Dokumenty do pobrania:

załącznik nr 1 - deklaracja do PP Nr 1

załącznik nr 2 - deklaracja do PP Nr 2

załącznik nr 3 - deklaracje do PP Nr 3

załącznik nr 4 - deklaracje do PP Nr 4

załącznik nr 5 - Procedury bezpieczeństwa na terenie danego przedszkola w okresie pandemii COVID-19 – Rodzice dostosowują się do procedur, a OBOWIĄZKOWO wypełniają załącznik nr 1 i 2! – do pobrania na stronie internetowej każdej placówki!

Szanowni Państwo!!!

Uprzejmie informujemy, że jesteśmy gotowi na przyjęcie Waszych dzieci do placówki. Pamiętajcie o zapoznaniu się z Procedurami i podpisaniu stosownych oświadczeń oraz o telefonicznym zgłoszeniu dziecka do wychowawcy lub dyrektora minimum dzień wcześniej.

Tu znajdziecie informacje na temat przygotowania placówki (od 6.20 minuty):

TVP Lublin u Nas

Tu informacje o zasadach, jakie spełnia placówka, aby zapewnić bezpieczeństwo Waszemu dziecku:

My w TVP Lublin

Dziękujemy za zdyscyplinowanie i wszelakie przejawy wsparcia z Państwa strony :)

Dorota Czapnik-Berej

O Przedszkolu...

Przedszkole czynne jest w godzinach 6.00-17.00 w dni robocze od poniedziałku do piątku.

W przedszkolu funkcjonuje 10 oddziałów przedszkolnych dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

Placówka mieści się w wolnostojącym, piętrowym budynku otoczonym rozległym ogrodem z placem zabaw wyposażonym w sprzęt sportowo-rekreacyjny, który zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci oraz zapewnia doskonałe warunki do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Przedszkole posiada salę do specjalistycznych zajęć indywidualnych oraz ogród sensoryczny, w którym dzieci poznają świat wielozmysłowo.

Jasne, kolorowe, przestrzenne, estetycznie i funkcjonalnie wyposażone sale dają dzieciom poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Zgromadzone w salach kąciki zainteresowań, zabawki i pomoce dydaktyczne stwarzają szansę podejmowania przez dzieci różnorodnych aktywności.

Organem prowadzącym jest Gmina Łęczna. Nadzór pedagogiczny sprawuje Kuratorium Oświaty w Lublinie. Dyrektorem Przedszkola jest mgr Dorota Czapnik-Berej, wicedyrektorem - mgr Małgorzata Wawryszuk.

Zapraszamy do naszego Przedszkola!

Ramowy rozkład dnia