Chore dziecko w przedszkolu

Czy katar u malucha to już powód, by wziąć zwolnienie z pracy i zostać z dzieckiem w domu? Dlaczego tak wielu rodziców nie liczy się z innymi i przyprowadza do przedszkola kaszlące, gorączkujące dzieci? Jak powinny reagować nauczycielki, gdy jedno z dzieci jest ewidentnie chore i istnieje ryzyko, że zarazi inne maluchy?

Rozwijanie zainteresowań czytelniczych

Wpływ telewizji na osobowość dzieci

Dzieci bardzo wcześnie oswajają się z widokiem krwi, zbrodni, tortur, a także scen tylko z pozoru obojętnych, lecz w rzeczywistości silnie oddziałujących na układ nerwowy.

Święta tuż, tuż!

Tyle wymagań ile miłości